RAJS - Edukacja i doradztwo | Akademia rozwoju przywództwa
16461
page,page-id-16461,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Akademia rozwoju przywództwa

Akademia Rozwoju Przywództwa, to Program dedykowany menedżerom zarządzającym . Naszym flagowym programem szkoleniowym jest autorski program rozwoju liderów – Akademia Rozwoju Przywództwa, który powstał w oparciu o wykłady The Global Leadership Summit oraz doświadczenie i wiedzę naszych ekspertów. Obejmuje szeroki wachlarz działań i rozwiązań służących budowaniu zaangażowania pracowników, rozwojowi ich kompetencji zawodowych oraz wspierających menadżerów w osiąganiu celów biznesowych zgodnie z wartościami i strategią firmy.

Co oferujemy?

Podczas zajęć łączymy teorię z praktyką! Każde spotkanie składa się z wykładu praktyka biznesu oraz części warsztatowej, podczas której korzystamy z gier szkoleniowych i innych form aktywizujących, tak aby dać uczestnikom możliwość doświadczenia, refleksji i wyciągnięcia wniosków.

Sprawdzony i polecany program rozwojowy liderów! Nasz program Akademia Rozwoju Przywództwa doceniło już ponad 120 uczestników wywodzących się z zarządów firm Grupy Kopex, Mostostal Zabrze i wielu innych, uczestniczących w edycji otwartej realizowanej we współpracy z Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach. Program Akademii Rozwoju Przywództwa z sukcesem realizujemy od 2013 roku, w tym czasie współpracowaliśmy z firmami, uczelniami wyższymi i organizacjami pozarządowymi.

PROGRAM AKADEMII ROZWOJU PRZYWÓDZTWA
Wartości w zarządzaniu organizacją

Odważne przywództwo

Jak stracić swoich najlepszych ludzi

Motywacja, czyli jak być liderem dodającym skrzydeł

Efektywna komunikacja

Sukcesja i mentoring

Zdrowe organizacje i zarządzanie strategiczne

Czynniki sukcesu wielkich przedsiębiorstw

Wyzwanie innowacji

Akademię Rozwoju tworzą wysoko wykwalifikowani praktycy biznesu, HR-owcy, trenerzy i coachowie posiadający doświadczenie w biznesie w branży przemysłowej:

je%cc%a8drzejewski-kolor-1

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w biznesie, jest członkiem rad nadzorczych spółek giełdowych, prelegentem na wyższych uczelniach...

Krzysztof Jędrzejewski

ss_l8789

Promotor strategicznego podejścia łączącego biznes, CSR , HR oraz media społecznościowe w komunikacji korporacyjnej...

Nina Krystoń

dsc_5016-2-3

Psycholog, specjalista HR, doświadczony trener oraz wykładowca akademicki. Od 7 lat zajmuje się szeroko pojętym rozwojem pracowników...

Magdalena Stencel

dsc_4945-2

Psycholog społeczny i trener biznesu. Posiada doświadczenie w realizacji
i koordynowaniu projektów rozwojowych dla grupy kapitałowej...

Agata Kowalcze

Zamknięty program rozwojowy dedykowany menedżerom. Szkolenie poprzedzone badaniem potrzeb szkoleniowych, poznaniem celów jakie stoją przed grupą, dostosowanie narzędzi i formy zajęć . Warunki i termin realizacji do indywidualnego uzgodnienia.

 

 

ZASADY UCZESTNICTWA: Cena obejmuje: materiały szkoleniowe, przerwy kawowe. W przypadku wycofania zgłoszenia w terminie późniejszym niż 7 dni przed szkoleniem, uczestnik zostanie obciążony kosztem w wysokości 50% opłaty. Odwołanie zgłoszenia musi być dokonane w formie pisemnej. Możliwe jest zgłoszenie zastępstwa uczestnika inną osobą. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia oraz zmiany ekspertów szkolenia w terminie nie później niż 7 dni przed datą szkolenia. Nieobecność uczestnika na szkoleniu bez uprzedniego poinformowania powoduje obciążenie pełnymi kosztami udziału. Nieobecność na szkoleniu nie zwalnia z obowiązku uiszczenia opłaty.