RAJS - Edukacja i doradztwo | Nasz zespół
16525
page,page-id-16525,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Nasz zespół

Krzysztof Jędrzejewski

Krzysztof Jędrzejewski

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w biznesie, jest członkiem rad nadzorczych spółek giełdowych, prelegentem na wyższych uczelniach, mówcą i promotorem wartości chrześcijańskich zarówno w życiu prywatnym jak i w biznesie. Wierzy, że odpowiedzialna firma powinna generować zyski, dbać o rozwój pracowników oraz budować uczciwe i trwałe relacje wewnątrz i na zewnątrz. Wiele czasu poświęca pracy na rzecz osób wykluczonych społecznie. Pomysłodawca oraz sponsor projektu Akademia Rozwoju Przywództwa Grupy Kopex i edycji otwartej skierowanej do liderów firm z regionu śląskiego.

motto: 

Osobisty sukces stanowi zobowiązanie wobec innych

Nina Krystoń

Nina Krystoń

Promotor strategicznego podejścia łączącego biznes, CSR , HR oraz media społecznościowe w komunikacji korporacyjnej. Od 7 lat partner przedsięwzięć społecznych i rozwojowych, trener i coach, edukator w dziedzinie społecznej odpowiedzialności biznesu i rozwoju osobistego. Założyciel i Prezes Stowarzyszenia „Chcemy Pomóc”, Dyrektor Biura ds. CSR Kopex SA., odpowiedzialna za projekty Akademii Rozwoju Grupy Kopex. Współtwórca Akademii Rozwoju.

Magdalena Stencel

Magdalena Stencel

Psycholog, specjalista HR, doświadczony trener oraz wykładowca akademicki. Od 7 lat zajmuje się szeroko pojętym rozwojem pracowników. Posiada doświadczenie w projektowaniu programów edukacyjnych dla biznesu i uczelni wyższych, programów train the trainers, rekrutacji oraz realizacji programów podnoszących efektywność biznesową firm poprzez realizację projektów rozwojowych, projektowanie i wdrażanie procesów i narzędzi zarządzania zasobami ludzkimi. Współtwórca Akademii Rozwoju.

Agata Kowalcze

Agata Kowalcze

Psycholog społeczny i trener biznesu. Posiada doświadczenie w realizacji i koordynowaniu dużych projektów rozwojowych dla grupy kapitałowej, szczególnie w branży przemysłowo-maszynowowej. Na codzień zaangażowana również w działania społecznej odpowiedzialności biznesu. W ramach Akademii Rozwoju: projektant warsztatów, trener, koordynator. Kluczowe projekty: Akademia Przywództwa, Akademia Menedżera, Akademia Lean, Akademia kompetencji interpersonalnych.